Головна » Дистанційне навчання

Дистанційне навчання

 

Наказ

 

25.05.2020 р.                                                                                    № 27

 

Про продовження карантинних

заходів в навчальному закладі 

            На виконання постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року  №211 «Про запобігання поширенняю на території України коронавірусу СОVІD - 19», від 25 березня 2020 року №239 «Зміни, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», від 22 квітня 2020 року № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», від 04.05.2020 року № 343 «Зміни, , що вносяться до актів Кабінету Міністрів України», від 20 травня № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD – 19, спричиненої коронавірусом  SARS–Cо–2,  та етапів послаблення

протиепідеміологічних заходів», постанови Головного державного санітарного лікаря України В. Ляшка від 21.05.2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів  при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (СОVІD – 19) », наказу Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА № 169 від 22.05.2020 року «Про продовження карантинних заходів в закладах освіти» та згідно наказу по Шаргородської ОДА від 22.05.2020 року № 86 «Про продовження карантинних заходів в закладах освіти району»

НАКАЗУЮ: 

1.     п. 1 від 06.05.2020 року № 83 «Про продовження карантинних заходів в закладах освіти району» викласти в такій редакції : «Продовжити карантин в закладах освіти району до 22 червня 2020 року».

2.     Заступнику директора з НВ роботи Гуменюк Н. А.:

                       розпочати підготовку до проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання випускників 11 класу, їх організованого підвезення  до пунктів тестування з дотриманням вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України  від 21.05.2020 року № 24.

                       організовано завершити 2019 – 2020 навчальний рік, оформити всю відповідну документацію, в дистанційному режимі ознайомити здобувачів освіти та їх батьків з підсумковим оцінюванням.

2.     Заступнику директора з ВР Андрущак В. О.:

-          заборонити проведення масових заходів пов’язаних із закінченням навчального року та випуском.

  4.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою. 

Директор навчального закладу                                            С. Г. Остапенко

З наказом ознайомлено:

Гуменюк Н. А. –

Андрущак В. О. – 

 Шановні учасники освітнього процесу! 

З 12 березня 2020 року в Україні впроваджено карантин в зв`язку з поширенням коронавірусної інфекції. В зв`язку з цим прийнято рішення навчання здобувачів освіти 1-11 класів проводити дистанційно. Враховуючи технічні можливості нашого населеного пункту (поганий інтернет), навчання буде проводитись по вайберу. Всі завдання, які вчителі будуть давати дітям, класні керівники виставлятимуть у класні групи. Також можливий  зв`язок учасників освітнього процесу з учителями в телефонному режимі.

Важливо!!! Здобувачі освіти 1-11 класів зобов`язані переглядати онлайн трансляції відеоуроків по телевізору. 

Важливо!!! В травні буде проведено оцінювання здобувачів освіти:

1-2 класи - формувальне оцінювання;

3-11 класи - буде проведено підсумкові контрольні роботи, тести і т.д.

Кожній дитині будуть виставлені підсумкові, семестрові та річні оцінки.

Важливо!!! Згідно наказу МОН України № 463 від 30.03.2020 року ДПА у 4 та 9 класах скасовується. 

ЗНО здобувачів освіти 11 класу відбуватиметься згідно графіка, який буде оголошено пізніше.

  

Додаткові сервіси для дистанційного навчання:

Дистанційна підтримка освіти школярів ФМГ №17 - https://optima.school/img/content/articles/blog/perev

1. Prometheus На платформі є близько 100 безкоштовних онлайн-курсів. Серед яких:

2. ЕдЕра Тут ви знайдете 47 безкоштовних курсів на найрізноманітніші теми. Зокрема:

3. iLearn Тут можна безкоштовно пройти онлайн-підготовку до ЗНО з основних предметів із київськими репетиторами. На платформі також є тести і відеолекції.

4. Цікава наука Це YouTube-канал із короткими науково-популярними відео з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Тут ви дізнаєтеся, звідки беруться нові вірусичи існує час насправді і чому коти так дивно поводяться.

<span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span>

5. Клятий раціоналіст Ще один YouTube-канал, який пропагує раціоналізм та спирається на наукові дослідження. Тут ви знайдете відповіді як на несподівані, так і на очікувані запитання. Наприклад, чому не треба проходити щодня 10000 кроківщо насправді відбувається, коли ви засмагаєте і чи можна посивіти від стресу за одну ніч.

6. Geek Journal Канал, який допоможе бути в курсі справ у світі кіно, адже тут виходять огляди українських та світових фільмів. Можна поспостерігати і повчитися, як весело аналізувати і обговорювати кіно.

7. Ukraїner Це мандри Україною, де вам покажуть країну з неба (це відео вже переглянули більше 700 тисяч разів), познайомлять з українськими болгарами та горюнами і звозять у гості до рідних міст Христини СоловійJerry Heil та alyona alyona.

<span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span>

8. Matific Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі (для цього потрібно заповнити форму).

9. #Живі письменники Це інтерв’ю із сучасними письменниками й письменницями, де вони розповідають про дитинство, знайомлять із книжками, відповідають на запитання. До відео розроблені методичні рекомендації. У них є завдання не лише з мови та літератури, а й з математики, інформатики, дизайну та технологій і навіть образотворчого мистецтва.

 

Для роботи потрібно, щоб:

  • дитина подивилася ролик про письменника чи письменницю (усі відеотут);
  • ви завантажили методичні матеріали та обирали, в якій галузі вам допомагатимуть письменники та їхні книжкові герої (усі методичні матеріалитут).

<span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span>

10. Куншт Це український науково-популярний журнал. Тексти можна як читати, так і слухати онлайн. Деякі супроводжуються відео (англійською). Стане у пригоді для учнів старших класів.

11. Щоденні завдання від освітнього дитячого табору JAMM

Відстежуйте нові завдання за хештегами #JAMMonline #JAMMDiscovery у Facebook. Там ви знайдете кілька рубрик: “Питання дня”, “Do it yourself”,“Fun & smart”, “Movie of the day”, “Challenge yourself”, “Smart games”.

12. Duolingo Це сервіс для вивчення англійської за допомогою інтерактивних вправ з елементами гри. На платформі одразу видно, які завдання виконано правильно, а які – ні.

13. Книга-мандрівка Український мультсеріал, створений на основі бестселера “Книга-мандрівка. Україна” про всесвітньо відомих українців та події, про які в нас не завжди добре знають. Одна з найпопулярніших серій на каналі – “Як одесит світ від холери врятував”. Її переглянули вже майже 250 тисяч разів.

<span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span>

14. Childdevelop Генератор практичних завдань, який дозволяє створювати та роздруковувати завдання для дітей різного віку з математики, читання та письма. Наприклад, прописи, анаграми, завдання на додавання чи віднімання.

15. Отримання знань Цей сайт створили у Вінниці спеціально для дистанційної освіти зі шкільних предметів. Щоб отримати доступ до всіх матеріалів і зберігалися результати навчання – потрібно зареєструватися.

16. Математика на Khan Academy Це українська версія навчальних відео популярної освітньої платформи Khan Academy. Тут можна знайти уроки з геометрії, тригонометрії та алгебри.

17. У класі Безкоштовні відеоуроки з математики від 5 до 11 класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.

18. Формула  Сайт, де можна почитати теорію з арифметики, алгебри, геометрії і тригонометрії, подивитися анімовані графіки і перевірити себе за допомогою онлайн-калькуляторів. До уроків прикріплені документи із завданнями (разом із відповідями).

19. LearningApps Сервіс доступний англійською і російською мовами. У ньому є завдання з природничих наук, англійської та інших іноземних мов, математики, історії тощо.

20. Quzizz Англомовний сервіс для розробки вікторин. Для роботи потрібно зареєструватися. На сайті є чимало готових україномовних тестів із різних предметів та тем.

21. Студія коду Це – курси з інформатики для дітей 4-18 років. На платформі є відео, плани уроків і завдання. Частина матеріалів – англійською мовою.

22. OpenTheatre Це сучасний український театр онлайн. Тут можна побувати за лаштунками українських театрів і подивитися вистави: наприклад, “Сто тисяч” від Театру на Подолі чи “Парадокси злочину” за мотивами роману “Злочин і кара” і розповіді Гілберта Честертона “Парадокси містера Понда”.

<span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span>

23. Екскурсії музеями світу (англійською)

Це можливість усім разом відправитися на екскурсію в музеї світу – добірка від Google Arts&Culture.

24. Відеоуроки з фізики від Павла Віктора

Викладач Рішельєвського ліцею Павло Віктор веде ютюб-канал, де публікує відео власних уроків. Так, на каналі уже є:

  • відеокурс з фізики для спеціалізованих фізико-математичних шкіл (474 уроки);
  • відеоуроки для 7 класу (86 уроків);
  • відеоуроки для 8 класу (94 уроки);
  • відеоуроки для 9 класу (34 уроки).