Головна » Новини

Новини

Методичне об`єднання асистентів вчителів

21.01.2022 року асистенти вчителів під час МО розглядали методичні рекомендації, щодо створення індивідуальної програми розвитку, включаючи рівні необхідної підтримки для кожної дитини та взяли активну участь у створеннні командою психолого - педагогічного  супроводу індивідуальної програми розвитку та оформленні  її на Порталі ІРЦ. 

22.01.2022 | Aдмін | Читати далі

Співпраця з інклюзивно - ресурсним центром м.Шаргород

18 січня 2022 року, консультанти комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Шаргородської міської ради здійснили виїзди згідно щільного графіку до ЗЗСО та ЗДО.
А саме:
ОЗ "Деребчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Джуринської сільської ради Вінницької області".
Метою виїзду було засідання членів команди психолого-педагогічного супроводу та визначення рівня підтримки здобувачів освіти.
Для дітей з ООП розробили типологію освітніх труднощів і рівні підтримки у навчанні.
Визначено категорії освітніх труднощів, які можуть виникати у школярів і вихованців дитсадків з особливими освітніми потребами, а також рівень необхідної підтримки для кожної з категорій.
Удосконалено організацію інклюзивного навчання в дошкільних закладах. Якщо інформація про рівень підтримки, якої потребує дитина, не міститься у висновку ІРЦ, то вона розподіляється у групу закладу дошкільної освіти відповідно до рекомендацій команди психолого-педагогічного супроводу та складності порушень.
Для всіх дітей з особливими освітніми потребами, незалежно від визначеного рівня підтримки, команда психолого-педагогічного супроводу складає індивідуальну програму розвитку, а для тих дошкільнят, які цього потребують, – індивідуальний навчальний план.
Якщо до цього часу працівники ІРЦ могли входити до команд супроводу дітей з ООП як залучені зовнішні фахівці, то відтепер вони є обов’язковими у їх складі.
За таких умов формування команд супроводу розроблення індивідуальних програм розвитку (ІПР) дитини відбуватиметься якісніше та суттєво ефективнішою буде взаємодія шкіл.
Директор також може укладати угоду про співпрацю між ІРЦ і закладом освіти та залучати фахівців ІРЦ до спільної роботи.
В межах співпраці школа матиме змогу запрошувати фахівців ІРЦ для проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів, а також обміну досвідом та підвищення кваліфікації педагогів.
22.01.2022 | Aдмін | Читати далі

Пробне ЗНО 2022 року: старт реєстрації

    Пробне ЗНО-2022: чого очікувати учням

    на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти буде доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО.
    Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.
    Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:
    ·  ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
    ·   виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
    ·  дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
    ·   отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
    ·  психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
    ·   навчитися ефективно розподіляти час;
    · оцінити свій рівень навчальних досягнень.
    У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:
    · 19 березня з української мови, української мови і літератури;
    ·   26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).
    У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
    Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування, визначена Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти, становить 300 грн.
    Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня
    
    
19.01.2022 | Aдмін | Читати далі

З Новим Роком

Напередодні новорічних свят у ОЗ "Деребчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" відбулись святково - розважальні заходи у 1-8 класах. Учні веселились під веселу музику, танцювали, розважались ....А на прикінці свята до кожного класу завітав Св.Миколай із щедрими подарунками. Педагогічний колектив вітає усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

05.01.2022 | Aдмін | Читати далі

Щира подяка!

Дирекція навчального закладу, педагогічний та батьківський колективи від щирого серця дякують Лариса Білозір за подарунки до Нового року, піклування про підростаюче покоління ОЗ «Деребчинський І-ІІІ ступенів».
Завдяки новій техніці буде покращено освітній процес у нашій школі.
Бажаємо Вам, шановна Ларисо Миколаївно, підтримки, взаєморозуміння і натхнення у вашій нелегкій праці.
23.12.2021 | Aдмін | Читати далі

Супервізія

16 грудня 2021року, в Деребчинському опорному закладі відбулася супервізія НУШ. Основним завданням супервізії є взаємодія учасників та спільне вирішення проблем,а також впровадження в освітній процес Державного стандарту початкової освіти. Дякуємо методистам ВАБО Галич Т.А. та Києнко-Романюк Л.А. за надання професійної консультативної допомоги вчителям НУШ.

21.12.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Всього новин: 212