Головна » Дизельне паливо

Дизельне паливо

Дизельне паливо

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015:09130000-9 Нафта та дистиляти (Дизельне паливо).

Дизельне паливо «код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” —09134200-9 — Дизельне паливо» 

 З метою забезпечення підвозу здобувачів освіти ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ «ДЕРЕБЧИНСЬКОГО ЗАКЛАДУ  ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ I-III СТУПЕНІВ ДЖУРИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ було оголошено закупівлю дизельного палива «код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник”09130000-9  ——Нафта та дистиляти (Дизельне паливо)» в необхідній кількості, а саме: 2873 літрів.  Загальна кількість необхідного літражу сформована з огляду на споживання за 2020 рік. 

Товар повинен відповідати діючим державним стандартам (ДСТУ).

 Для підтвердження інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі учасник при поставці товару подає копії сертифікатів відповідності та паспортів якості із визначенням технічних та якісних характеристик на запропонований товар

Учасник повинен здійснювати продаж нафтопродуктів через стаціонарну мережу автозаправних станцій (АЗС), що призначені для заправки транспортних засобів моторним пальним, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» від 20.12.1997 р. № 1442 (зі змінами та доповненнями).

Товар відпускається цілодобово на підставі пред’явлення: скретч-карток, або  талонів – дозволів, термін дії талонів (скетч - карток) повинен бути не менше ніж 6 місяців від дати отримання. Обов’язково скретч-карти/талони – дозвола повинні містити голограмний знак. Поставка  скретч-карток/талонів – дозволів повинна здійснюватись партіями відповідно до заявок Замовника.

 АЗС Учасника- переможця повинна бути   розташована в межах не більше 30 км. від місцезнаходження Замовника. Учасник повинен надати у складі пропозиції довідку в довільній формі про перелік власних або орендованих (автозаправних станцій) АЗС або АЗС партнерів учасника, що розташовані в межах не більше 30 км від місцезнаходження Замовника (із зазначенням адреси місцезнаходження). У разі наявності орендованих або партнерських АЗС, учасник спрощеної закупівлі повинен надати в складі пропозиції копії правовстановлюючих документів, що підтверджують законні підстави використання учасником АЗС (договори оренди тощо), або копії документів, що підтверджують забезпечення учасника третіми особами відповідними послугами на договірних засадах.

 На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 75 000 грн. з ПДВ, формувалася шляхом моніторингу середньоринкових цін на продукцію. 

 Cпрощена процедура закупівлі : Дизельне паливо - «код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” — 09134200-9 Дизельне паливо» доступна за посиланнями: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-02-22-007030-b