Новини
Увага! 15 червня 2026 р. о 11:00 в приміщенні актової зали
Деребчинського ліцею відбудеться звіт директора ліцею.
Запрошуються вчителі, технічний персонал та представники батьківського комітету
Осінній вернісаж
Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро…Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю – тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу.
Ми дякуємо цій чудовій порі, що зібрала нас на свято «Осінній вернісаж», яке підготували учні 6 класу з класним керівником Стойко О.С. і провели 13 жовтня.
Свято допомогло привернути увагу дітей до краси осені, виховати гостинність, щедрість та щирість, естетичний смак.
Всі присутні отримали заряд бадьорості і масу позитивних емоцій.
Продовження тексту новини
10.11.2020 | Aдмін