Головна » Вибір підручників

Вибір підручників

ПРОТОКОЛ № 1

засідання педагогічної ради вчителів ОЗ «Деребчинський ЗЗСО І – ІІІ ступенів»

від  29 січня  2021 року

 

            Голова педради  Остапенко С. Г.

            Секретар педради  Погорецька Н. Г.

            Присутні 27 чол.

            Відсутні 1 чол.

Порядок денний:

 

  1. Про проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної середньої освіти і педагогічних працівників для 4 та 8 класів.

Слухали:

  Юніцьку Наталю Миколаївну бібліотекаря навчального закладу  «Про проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів повної середньої освіти і педагогічних працівників для 4 та 8 класів».

Вона ознайомила присутніх  на педраді із наказами МОН України від 17.07.2019 року № 2002 «Про затвердження Порядку конкурсного відбору підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників»  щодо порядку проведення конкурсного відбору підручників для здобувачів освіти. Також повідомила про необхідність обрати підручник  та зазначити авторів як головних назв вибору, так і альтернативних,  що можуть видаватися за кошти державного бюджету.

Вирішили:

  1. Класоводу Венцковській О.В., учителям, які викладають навчальні предмети у 8 та 4 класах обрати серед поданих на конкурсний відбір підручники для здобувачів повної загальної середньої освіти, відповідно до листа МОН від 30 грудня 2020 року № 119 – 716 та повідомити результати вибору підручників бібліотекарю Юніцькій Н. М. (додаток 1)
  2. Бібліотекарю Юніцькій Н. М. передати результати вибору підручників в паперовому та електронному вигляді до органу управління освітою для 4 класу до 9 лютого 2021 року,  для 8 класу до 17 березня 2021 року.

Голова педради                                Остапенко С. Г.

 Секретар педради                             Погорецька Н. Г.