Головна » Новини

Новини

Вибори в школі

Вибори пройшли чесно і прозоро, без фальсифікацій. Учні та вчителі брали участь у виборах президента шкільної республіки ТЕМП. За результатом голосування президентом знову стала Тешебаєва Дінара, учениця 10 класу. Шкільне обєднання «Калинове гроно» очолила учениця 7 класу Поліщук Анастасія.

Вітаємо керівників учнівського самоврядування!

 

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Школа вітала олімпійців

У рамках Дня фізкультури і спорту, який святкується щорічно в другу суботу вересня в школі був проведений олімпійський тиждень. Відкриття тижня зробив полковник у відставці, вчитель ветеран Шастун М.Є. Він цікаво і змістовно розповів учням про започаткування і проведення олімпійських ігор. Загальношкільний урок здоров’я сподобався всім. Зарядка додала учням позитиву та гарних емоцій. «Біг – це сила» - під таким девізом учні 1-11 класів взяли участь у шкільному забігу на дистанцію 100 м. А ще учні нашої Деребчинської школи представляли навчальний заклад на змаганнях легкоатлетичного кросу в м. Шаргород і показали непогані результати.

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Перший дзвіночок - свято усієї школи

Літо відсміялося за гаями,

Віддзвеніло росами й дощами,

Добрий день, наша найкраща Деребчинська школо,

Ти для нас найрідніша і мила, як ненька,

Ми ніколи не зрадимо ім’я твоє !

 

01 вересня 2017 року в школі відбулося величне дійство під назвою « Першо вересень дітей вітає зі святом». Цьогоріч першовересневий день привітав у школі 213 учнів. З них 13 одиннадцятикласників та 19 першокласників. Цей день був важливим як для першокласників, так і для учнів 11 класу та для всіх учнів школи. Найстарші учні школи після урочистої лінійки запросили на свій перший урок батьків. Віддали їм шану вдячності та поваги, під час проведення родинної зустрічі. Наприкінці уроку батьки подарували своїм дітям ангели – обереги. Гарну традицію започаткували наші одиннадцятикласники: посадили біля школи калину. Альона Степанюк, учениця 11 класу, про це промовила: «Щоб шкільному роду не було переводу сьогодні ми, учні – випускники, на згадку про наш клас посадили калину біля школи. Най росте вона як символ пам’яті про нас, символ краси, символ любові, до рідного краю, до нашої прекрасної неньки – України» Пролинуть вишитими рушниками шкільні роки і першокласники 2017 року теж посадять біля школи свій калиновий кущ.

Нехай щастить у новому навчальному році всім працівникам школи та учням!

Злагоди, добра, миру та здоровя!

 

 

 

12.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

12.06 День одинадцятий

Останній день у загоні розпочався із вручення сертифікатів  учням -  учасникам англо – математичного загону «Зорецвіт» за участь у роботі та співпраці з учителями. У цей день школярі мали можливість побувати  на Йосафатовій долині. Ця екскурсія всім сподобалась і запам’ятається надовго.

12.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

09.06 День десятий

Зарядкою, як завжди, розпочався наш день у загоні. А далі було математичне заняття, яке з нами провела учитель Фурман Тетяна Борисівна. Цей день проходив під лозунгом Героя, тому ми відвідали шкільний музей Бойової Слави. Цікаво та змістовно пройшло у нас тренінг з психологом Стойко Оленою Сергіївною, який був присвячений дітям, які займаються бродяжництвом. Ми вирішували проблеми запобігання цьому явищу. Найбільш ефектними були такі завдання: « Чарівне дерево», малюнок «Щастя», перегляд тематичного відеоролика.

Степанюк Анна, 6 - а клас.

 

12.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

08.06 День девятий

Розпочався цей день із привітних побажань  та веселої зарядки. Математичні розваги, які провела Осадчук Людмила Михайлівна, нам усім дуже сподобались. Нагородою командам за вирішені завдання були цукерки. Дякуємо вчительці за солодощі. Компютерне заняття нам теж сподобалось. Під  час підсумку дня ми провели «смайликове» оцінювання кожного з нас.Перебування в загоні нас усіх обєднало та здружило.

Серветник Богдан, 6-А клас

 

 

12.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32 33 34
Всього новин: 200