Головна » Новини

Новини

У світі цікавої математики

 11 травня 2017 року в школі інтересно – захопливо  на науковому рівні пройшла вікторина в 7 класі на тему: « У світі цікавої математики». Організувала проведення вікторини учитель математики Фурман Тетяна Борисівна. У грі взяли участь дві команди. Із конкурсними завданнями вікторини «Розминка», «Роздуми», «Брейн – ринг», «Хто швидше», «Калькулятор», «Логіка» справилися обидві команди успішно. Учні для себе засвоїли вислів М.В. Ломоносова : «Математику вже тому вчити треба, що вона розум до порядку приводить. І це, дійсно, так!»

25.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Тиждень психології

Ще багато таємниць Всесвіту людської душі належить вивчити дивовижній науці психології.

Психологія – наука дивовижна,

Душу людини вивчає,

Тайни її розкриває.

В школі з 24.04. по 28.04 проходив тиждень психології, проведення якого організувала практичний психолог Стойко О.С. ЇЇ помічниками були учні 7 класу : Качуринець Іван, Серветник Анастасія, Ктоян Аліна, Юрченко Ліза, Куцолабська Тетяна та Гончар Ангеліна. Помічники справно допомагали Олені Сергіївні у всьому і лінійку – відкриття провели, і акції «Афоризми», «Мудрі повчання», «Поділись щастям», «Паркан відвертості» провели. Родзинкою тижня став конкурс малюнків на тему «Моє майбутнє». У цьому конкурсі взяли участь учні 1-4 класів. Головне те, що за участь у конкурсі були нагороджені всі учні – учасники, а переможцям було вручено солодкі призи. Не забула психолог і про своїх помічників. Їм теж вручила нагороди. Запам’ятається цей тематичний тиждень учням школи тим, що психологія – це наука, яка вивчає внутрішній Всесвіт людини, її мислення, пам'ять, уяву, емоції і почуття, здатність до спілкування, темперамент, характер, здібності.

Давайте будемо пізнавати істину свого буття, вивчаючи таємниці психології.

25.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Величні жінки- математики

Цікаво та змістовно в атмосфері величності, доброзичливості, щирості та математичного гумору пройшло свято, приурочене до Дня матері, «Величні жінки- математики». Леймотивом свята стали слова: « О жінко, - ти богиня на Землі». Під супровід класичної музики на фоні відеопрезентації звучали розповіді учениць –дев’ятикласниць про визначних жінок, які відкривали таємниці точної науки в минулому: Іпатію, Емілію дю Шатле, Марію Аньєзі, Софію Жермен, Софію Ковалевську та інших. Приємно зацікавили та вразили глядачів і конкурсні завдання, учасниці яких учениці 9 класу Фурман Світлана, Куцолабська Анастасія, Сафронюк Іванна, Дідур Світлана продемонстрували школярам свої математичні здібності, у змаганнях: вирішення задач кулінарного змісту; конкурс вправних математиків, який проводився учасницями із зав’язаними очима; конкурс на краще виконання пісень із числівниковим змістом та конкурс «Математичний черевичок». Мали змогу розважитися і вболівальники у конкурсі «Математичний рибалка». Ведучі святкового дійства Тешебаєва Дінара та Осадчук Богдана вручили всім учням, учасникам заходу, сертифікати якості знань. Цей захід став яскравою сторінкою в житті шкільної родини нашої школи.
12.05.2017 | Aдмін | Читати далі

День довкілля

12 і 13 квітня в Деребчинській школі було проведено весняну акцію присвячену Дню довкілля. В акції взяли участь учні усієї школи, техперсонал та вчителі. Під час якої було прибрано парк та територію навколо ставка та пам’ятника. Попрацювали всі дружно і добросовісно. За що дирекція школи висловлює подяку. Але всім потрібно запам’ятати: « Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

Щороку 7 квітня в Україні відзначається «Всесвітній день здоров’я». З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в Деребчинській школі було проведено фестиваль ранкової зарядки під керівництвом вчителя фізкультури Шастуна Миколи Євгеновича. Між 6 і 7 класами вчитель фізкультури Слойко Микола Григорович провів веселі старти, де перемогу здобула дружба. А з початковими класами педагог організатор Сундукова Юлія Іванівна провела танцювальний флешмоб.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Світова слава Кобзаря

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка, якого шанує увесь світ. Його шанують і учні Деребчинської школи. Кожної весни у Шевченківські дні проводяться заходи, які возвеличують ім’я поета. Ось і цього року учні разом з учителями заочно пройшли весь життєвий шлях Тараса, під час якого учні 6-а класу виконали пісню «Зоре моя вечірня». Тешебаєва Дінара, Наумчак Аліна та Савенко Ліля читали твори. А Фурман Світлана і Юніцький Стас підготували сценку «Дитинство Тараса» роки проходять, а пам'ять залишається вічною.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 «35» 36 37 38 39 40
Всього новин: 235
Всі новини

Контакти