Головна » Новини

Новини

КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ДО 22 ТРАВНЯ

  Уряд продовжив загальнонаціональний карантин в Україні– він триватиме до 22 травня 2020 року.

  З постановою КМУ можна ознайомитись тут: bit.ly/2zXHQum .

   Таким чином, всі заклади освіти, зокрема школи, продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

          Декілька ресурсів, що можуть стати вам у нагоді, з огляду на продовження карантину: * МОН та ГО “Смарт освіта” підготували посібник з рекомендаціями для організації дистанційного навчання у молодшій, основній та старшій школі. У ньому – огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання, рекомендації щодо того, як скласти розклад, налаштувати режим роботи вчителя/вчительки та зворотній зв’язок з учнями, а також про особливості оцінювання та контролю під час

   карантину. Новина про це тут: bit.ly/2xIRoJ6. Сам посібник можна завантажити за посиланням: bit.ly/2SI4MEr.

          Дистанційний урок з біології для 6-10 класів про коронавірусну інфекцію COVID-19 (4 варіанти уроку, з адаптацією для кожного класу). Заняття знайомить учнів зі шляхами передачі інфекції, дає практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе. Урок створено з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього – за умов обмеженого доступу до інтернету чи ґаджетів. Усі матеріали можна завантажити тут: bit.ly/2SHYCEr. Докладна новина на сайті МОН тут: bit.ly/3bbISQi.

   * Цікавий вебінар про ефективний контент на уроках української мови та літератури для

   здійснення формувального оцінювання (середня та старша школи) від вчительки української мови та тренера проекту “БомбеЗНО” Ольги Питюр. Відеозапис трансляції можна подивитися тут: bit.ly/3bbBAfF, а завантажити презентацію – тут:

  cutt.ly/bykhNmj.

  Щочетверга о 18:00 Science Teens Platform

  (https://www.facebook.com/STP.Science.Teens.Platform/?__tn__=K-R&eid=ARBN8V-HRVNZycwQwy9DWODdKWbP8-zSkLOnCcvETorGmTTQlzU KrwD44TznvWR9-O1SJoCU-sjDyupc&fref=mentions)  проводить у Instagram інтерактивні

   прямі ефіри з українськими 

  науковцями та науковицями

  Вже встигли поговорити про астероїди та Армагеддон, вплив тривоги на організм і подолання стресу,екзопланети і космічний туризм. Деталі та сторінка Science Teens Platform тут: instagram.com/p/B_C0ZMHJ-ju

   (https://www.instagram.com/p/B_C0ZMHJ-ju/).

   * Нагадуємо, що ми також створили для вас спеціальний сайт, де зібрано всю

   інформацію про зміни в освіті через карантин (для шкіл там є окремий розділ) – mon-covid19.info.

  МОН РОЗРОБИЛО НОВИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ.ДОКУМЕНТ НА ГРОМАДСЬКОМУ ОБГОВОРЕННІ

   Дуже важлива ваша допомога – будь ласка, долучайтесь до обговорення Професійного стандарту вчителя. Цього тижня МОН оприлюднило документ до громадського обговорення.

          Стандарт описує основні трудові функції та умови праці вчителів, встановлює єдині вимоги до їхніх загальних та фахових компетентностей відповідно до кваліфікаційної категорії, а також умови допуску до роботи. Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються до 20 травня в письмовому вигляді або електронною поштою за адресами:

   -Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135,e-mail: profstandart2020@gmail.com (mailto:profstandart2020@gmail.com) .

   Докладна новина на сайті МОН тут: bit.ly/3bcZ2sK. З документом можна ознайомитись

   тут: bit.ly/2SDlQLS.

    З щирими побажаннями сил та наснаги команда Міністерства освіти і науки України та адміністрації закладу


09.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Відповіді на ТОП-питання освіти в умовах карантину

  Відповіді на найпоширеніші запитання щодо навчання та закінчення навчального року в умовах карантину пов’язаного із недопущенням поширення COVID-19.


   

09.05.2020 | Aдмін | Читати далі

В Україні розробили онлайн уроки про коронавірус

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГО «Смарт освіта» за підтримки Міністерства освіти і науки України розробили дистанційні уроки з біології про коронавірусну інфекцію COVID-19.

Уроки знайомлять учнів зі шляхами передачі інфекції, дають практичні поради, як діяти під час пандемії нового коронавірусу та як вберегти себе.

Матеріали допоможуть учням дізнатися більше про COVID-19, зрозуміти важливість соціальної дистанції та правил особистої гігієни через призму наукових знань. Інформація для учнів подається відповідно до засвоєного до цього часу матеріалу на уроках біології.

За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, знати про коронавірус якомога більше означає захистити від захворювання і себе, і своїх близьких.

«В умовах пандемії COVID-19, яка охопила світ і Україну зокрема, ці знання є надзвичайно важливими. Ми вдячні нашим партнерам та експертам за розробку уроку, методичних і навчальних матеріалів, які допоможуть учням шкіл і педагогам знати максимум про коронавірус та боротьбу із ним», – зазначає. в.о. міністра.

Загалом розроблено чотири версії уроків для учнів 6-8-х та 9-10-х класів. Їх створено з можливістю проведення через відеозв’язок або без нього – за умов обмеженого доступу до інтернету чи гаджетів.

Кожен урок містить методичні рекомендації для вчителя біології, а також навчальні матеріали для учнів – ілюстрації з поясненнями, інтерактивні вправи, тести, навчальне відео. Інтерактивні завдання учні можуть виконати самостійно або разом із батьками.

Методичні рекомендації для вчителів та навчальні матеріали для учнів опубліковано на сайті Нової української школи.

07.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Оголошення про прийом документів на зарахування здобувачів освіти до 1 класу

картинки діти граються - Поиск в Google | Школа, Картинки, Детский сад

Шановні батьки доводимо до Вашого відома, що прийом документів на зарахування здобувачів освіти  до 1 класу буде здійснюватися у електронному форматі

з 1.04.2020 року.

З 1-го квітня 2020 року розпочинається прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу нашого закладу.

Необхідні документи для зарахування Вашої дитини до закладу освіти Ви зможете подати згодом, після завершення карантину:

копія свідоцтва про народження + оригінал
медична довідка 086 (оригінал)
документ, що підтверджує проживання дитини на закріпленій за закладом території

Подати електронну заяву ви можетете за посиланням  drive.google.com/open

01.05.2020 | Aдмін | Читати далі

ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня, - в.о. міністра

  Міністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

  Про це, під час онлайн конференції у Facebook, сказала в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

  «Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО», - сказала Любомира Мандзій.

  Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

  Прийом документів від вступників триватиме з 13 до 22 серпня.

  Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.


01.05.2020 | Aдмін | Читати далі

Онлайн - тестування

  Для зареєстрованих учасників пробного ЗНО, які здійснили оплату, відкрито online-тестування.

  Доступ до online-тестування здійснюється за допомогою ЛОГІНА ТА ПАРОЛЯ, які були згенеровані під час реєстрації на пробне ЗНО

   

20.04.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190