Головна » Новини

Новини

Величні жінки- математики

Цікаво та змістовно в атмосфері величності, доброзичливості, щирості та математичного гумору пройшло свято, приурочене до Дня матері, «Величні жінки- математики». Леймотивом свята стали слова: « О жінко, - ти богиня на Землі». Під супровід класичної музики на фоні відеопрезентації звучали розповіді учениць –дев’ятикласниць про визначних жінок, які відкривали таємниці точної науки в минулому: Іпатію, Емілію дю Шатле, Марію Аньєзі, Софію Жермен, Софію Ковалевську та інших. Приємно зацікавили та вразили глядачів і конкурсні завдання, учасниці яких учениці 9 класу Фурман Світлана, Куцолабська Анастасія, Сафронюк Іванна, Дідур Світлана продемонстрували школярам свої математичні здібності, у змаганнях: вирішення задач кулінарного змісту; конкурс вправних математиків, який проводився учасницями із зав’язаними очима; конкурс на краще виконання пісень із числівниковим змістом та конкурс «Математичний черевичок». Мали змогу розважитися і вболівальники у конкурсі «Математичний рибалка». Ведучі святкового дійства Тешебаєва Дінара та Осадчук Богдана вручили всім учням, учасникам заходу, сертифікати якості знань. Цей захід став яскравою сторінкою в житті шкільної родини нашої школи.
12.05.2017 | Aдмін | Читати далі

День довкілля

12 і 13 квітня в Деребчинській школі було проведено весняну акцію присвячену Дню довкілля. В акції взяли участь учні усієї школи, техперсонал та вчителі. Під час якої було прибрано парк та територію навколо ставка та пам’ятника. Попрацювали всі дружно і добросовісно. За що дирекція школи висловлює подяку. Але всім потрібно запам’ятати: « Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

Щороку 7 квітня в Україні відзначається «Всесвітній день здоров’я». З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в Деребчинській школі було проведено фестиваль ранкової зарядки під керівництвом вчителя фізкультури Шастуна Миколи Євгеновича. Між 6 і 7 класами вчитель фізкультури Слойко Микола Григорович провів веселі старти, де перемогу здобула дружба. А з початковими класами педагог організатор Сундукова Юлія Іванівна провела танцювальний флешмоб.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Світова слава Кобзаря

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка, якого шанує увесь світ. Його шанують і учні Деребчинської школи. Кожної весни у Шевченківські дні проводяться заходи, які возвеличують ім’я поета. Ось і цього року учні разом з учителями заочно пройшли весь життєвий шлях Тараса, під час якого учні 6-а класу виконали пісню «Зоре моя вечірня». Тешебаєва Дінара, Наумчак Аліна та Савенко Ліля читали твори. А Фурман Світлана і Юніцький Стас підготували сценку «Дитинство Тараса» роки проходять, а пам'ять залишається вічною.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Математичний конкурс "Кенгуру"

16 березня 2017 року в Деребчинській СЗШ відбулось урочисте відкриття Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» . Звучали слова: «У нас сьогодні справжнє свято, Бо «Кенгуру» приніс нам радо Завдань і прикладів багато….». Були декламування віршів «Математика»-Вася Чорний,гуморесок «Розумна Люда»-Рудик Настя. Сценка «Екзаменатор»-Колодчук Богдан, пісень про математику Звучали слова «Австралійська кенгуру-ми з тобою схожі!Ти носиш сумку на собі,як ми ранець на спині,з дому аж до школи!»У конкурсі «Кенгуру» прийняли участь 48 учнів, які з задоволенням розв’язували задачі логічного змісту Учасники конкурсу «Кенгуру» А закінчилось свято словами: Кенгуру-це конкурс класний! Розвиває розум власний Всі задачі ми роз`вяжем Кенгуру ми допоможем! Шлях до школи з ним проложим «Кенгуру» всіх нас єднає До навчання залучає!
20.03.2017 | Aдмін | Читати далі

День пам"яті Героїв Небесної Сотні

104 юних хлопців, чоловіків і жінок вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям.

Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті після всього, що пережила наша держава, все повториться знову.

20 лютого всі учні і вчителі Деребчинської СЗШ на уроці Пам"яті віддали шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу"

Дякуємо вам, Герої України!

Ви назавжди залишитесь у наших серцях.

Вічна пам"ять і вічна слава Героям!

Слава Україні!

Героям Слава!

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32
Всього новин: 191
Всі новини

Контакти