Головна » Новини

Новини

День Валентина " Романтична пара"

Надворі іще метуть заметілі, сипле сніг, а у серця вже постукала весна, яка принесла вечір відпочинку в Деребчинську СЗШ "Романтична пара".

Мабуть найдивовижніший і найпрекрасніший вечір відпочинку радував присутніх в залі різноманітними конкурсами, захоплюючими піснями, змагаючись за звання "Романтичної пари".

Вечір підготували учні 8 класу.

Доля вирішила і звання "Романтичної пари" було присвоєне учням Гарматюку Юрію і Серветник Анастасії.

А ми бажаємо усім молодим людям не залишатися одинокими та знайти свою половинку, з якою жити все життя в злагоді та любові.

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Реєстрація учасників ЗНО

У 2017 році випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів будуть складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів:

Перший предмет(обовязково) - українська мова та література (результат з української мови буде зараховуватися як оцінка ДПА)

Другий предмет(на вибір учасника) - математика(завдання №1-28, 31-32) або історія України (період XX - початок XXI століття)

Третій предмет(на вибір учасника) - історія України, іспанська мова, німецька мова, французька мова, англійська мова, російська мова, біологія, географія, фізика, хімія

Реєстрація на ЗНО - 2017 буде тривати з 06 лютого до 17 березня 2017 року. Ви маєте право обрати не більш як чотири навчальних предмети для проходження ЗНО.

По Деребчинській СЗШ відбулась реєстрація на участь в ЗНО учнів 11 класу. За списком 14 учнів, зареєструвались 14 учнів. Документи відіслано до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Бажаємо подальшого успіху!

10.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Тиждень історії та права

З 23 січня по 27 січня в школі проходив тиждень історії та права. Під час якого було проведено урок, на якому учні були ознайомлені з правилами статуту школи та з основними Міжнародними документами із захисту прав дитини. 24 січня відбулась загальношкільна лінійка за участю учнів 8 класу та їх класного керівника  вчителя історії Сімченко Л.А. На ній оглядали політичні новини "Соборність", "Бій під Крутами", "Події на Сході". 26 січня із учнями 8, 10, 11 класів проведено круглий стіл на тему "Гельсинська нарада.Революційні події 1917 року". Закінчився тиждень брей - рингом "права і обов"язки громадян України",учасниками якого були учні 10, 11 класів. Особливу подяку за проведення цього тижня висловлюється Сімченко Л.А. Адже без минулого немає майбутнього.

10.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Святий Миколай в гості, в школу завітав

Свято Миколая – улюблене свято як малечі, так і дорослих. Полюбилося це свято і деребчинським школярикам. Щорічно в школі відбувається святкове дійство, приурочене пам’яті доброго друга всіх діток Святого Миколая. Цього річ учні 3 класу були головними артистами сцени. Готувала з ними це свято класовод Венцковська Оксана Вікторівна. Костюми в учнів, учасників театралізованого народознавчого свята, були дивовижно – гарними, просто фантастичними. Ангелики зі сцени всім гарну долю провіщали, про Миколая розповідали. Чортик Антипко різочками погрожував, лист Миколаю недобрий передав, але діти його за злі наміри прогнали і далі святого Миколая вітали. А ще на святі чарівними дзвониками – переливами майстерно линули пісні. Із задоволенням за виступом артистів спостерігали і батьки , і вчителі, і друзі – школярі. А на прощання Миколай усім гостинці передав. Смакували дітки ними на славу! Життя Святого Миколая дає нам важливий урок : бути щирими, лагідними, працьовитими і сердечними.
10.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Прийшов Наум – час братися за ум!

У давні часи на свято Наума, яке за релігійним календарем відзначали 14 грудня, сільські діти мали змогу братися до навчання. Саме в цей день батьки відводили до школи дітей. У народі кажуть: «Батюшко Наум виведе синка на ум». От і для першокласників нашої Деребчинської школи в день святого Наума було приурочене перше класне свято «Посвята в першокласники». Наймолодші школярики на святі вивчали шкільні правила, їх дотримуватися обіцянку давали, звітували про вже вивчені уроки, жартували, веселились, пісеньки співали, вірші розповідали. Першокласників до шкільної родини прийшли приймати їхні старші друзі – шестикласники. Із ними первачки поділилися своїми мріями. А ще на святі лозину – "символ" покарання – першокласники із матерями переламали. Яке ж свято без подарунків обходиться? От і на цьому святкуванні найменшим учням школи вчителька Кушнір Ліна Олексіївна подарувала «Пам’ятки першокласникам», а батькам вручила « Абетка порад для батьків». На прощання Ліна Олексіївна, класовод першачків, промовила до них: «Бажаю вам, діти, стати справжніми чарівниками Країни Знань. Зростайте розумними, веселими, здоровими і дружніми на радість батькам і вчителям!». Позитивні враження від проведеного свята переповнювали першокласників. Вони почувалися задоволеними та щасливими.
10.02.2017 | Aдмін | Читати далі

Свято хліба і добра

12 грудня 2016 р. в школі відбулося свято, присвячене хліборобом. Ініціаторами свята стали учні 6а класу. Підготовкою до свята разом з учнями ввіреного їй класу займалася класний керівник Сундукова  Юлія Іванівна. На святкове дійство запросили батьків, першу вчительку шестикласників Килимчук О.В., заступників директора школи Гуменюк Н.А. та Юніцьку Н.М. Батькам – хліборобам та гостям свята учні урочисто вручили коровай. Суть свята полягала в шанобливому ставленні до хліба. Низький уклін хліборобам за те, що вирощують хліб. Хліб – це основа життя. Особливу подяку та шану висловлюємо батькам – хліборобам учнів 6а класу, які завітали в цей день на гостину до школи: Поліщук В.Д., Огороднік Б.В., Серветник В.В., Серветнік О.Л., Зілінський В.В. Миру всім, здоров’я, щастя і хліба на предовгі роки життя!

26.12.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 «29» 30 31 32
Всього новин: 190