Головна » Новини

Новини

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ТИ ДО НАС ЗАВІТАЙ!

18 грудня у 3 класі відбулося свято присвячене Дню св.Миколая. Здобувачі освіти разом із класоводом Венцковською О.В. підготували чудово-веселкове дійство. Дякуємо їм за проведену роботу.

30.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Тиждень права

З 14 по 18 грудня 2020 року у нашому закладі проводився тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед здобувачів освіти, виховання поваги до закону і прав людини.
Протягом кількох днів учителем історії та права Сімченко Л.А., практичним психологом Стойко О.С. та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи: виховний захід  «Права дітей» для учнів 2 класу; всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-11 класів;  виховний захід «Право на дружбу» для учнів 7 класу, конкурс малюнків «Я маю право».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житт

28.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Літературна світлиця "Осінньо - зимова мелодія"

2 грудня учні 9 класу із класним керівником провели літературну світлицю, присвячену рідному селу. Запрошені гості - поети нашого села Юніцька Н.М. та Вернадська В.М. зачитали свої вірші та нариси від яких запоплювало дух. Наумчак А. надіслала нам відеозвернення, де розповіла про свою творчість та прочитала вірш про сім'ю. Атмосфера зустрічі була чарівно-захопливою. Дякуємо Науменко Л.О. за проведенний виховний захід.

08.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Тиждень памяті жертв голодомору

23-28 листопада у нашому закладі проводився тиждень "Пам'яті жертв голодому".

Протягом якого провелися такі заходи:

- здобувачі освіти 4 класу під керівництвом педагога- організатора вшанували жерт голодомору, занесши до сільського пам'ятника (Жертвам голодомору) квіти, колосся пшениці та запалили свічу пам'яті;

- бібліотерамем закладу було проведено у 11 та 10 класах літературні читання;

- 8 клас з класним керівником провели змістовну виховну годину " На колінах стою перед вами - сповідаю жалобу свою".

 

08.12.2020 | Aдмін | Читати далі

День інваліда

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. Проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність дарувати інвалідам радість та увагу. Учнівський колектив Деребчинського ОЗЗСО І-ІІІ ст.  вшанував  дітей з особливими освітніми потребами нашого закладу , подарувавши їм теплі слова та солодкі подарунки.

День інваліда це той день, який  наголошує, що вияв уваги, турботи та розуміння людей з обмеженими можливостями, є незаперечним пріоритетом для влади та суспільства.

04.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Конкурс

У листопаді Шаргородський дитячий будинок творчості проводив конкурс "Еко-мода". У якому наш заклад взяв участь.Моделі Пахольчак О.В. та Рудик І.Р.. Дякуємо за виготовлення костюмів Пахольч Т.В. та Сундуковій Ю.І.

02.12.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 «6» 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
Всього новин: 200