Головна » Новини

Новини

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

У сучасній  школі на фоні згасання інтересу до навчання все більшого значення набувають форми й методи активізації пізнавальної діяльності школярів. Тому наші вчителі шукають цікаві методи  та форми проведення  уроків. В такому стилі у нашому закладі пройшов тиждень української(05.11-12.11 2018р.) мови та літератури. Учні брали участь у КВК, конкурсах, брейн –рингах, мовних розминках, квесті, а також писали радіодиктант.

07.12.2018 | Aдмін | Читати далі

СТОП БУЛІНГ

Практичний психолог  нашого закладу провела заняття "Стоп булінг". Яке допомогло сформувати у дітей нетерпимість до проявів агресії, розвинути співчутливе ставлення до жертв насилля, методи надання і отримання допомоги. 

06.12.2018 | Aдмін | Читати далі

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада  у Деребчинському ОЗЗСО відбувся виховний захід «Вільні творять майбутнє», приурочений Дню гідності і свободи. Слухаючи доповідача, діти та глядачі мали можливість задуматись над багатостраждальною долею Батьківщини.

Героїв Майдану і воїнів-захисників України, котрі загинули за світле майбутнє України, згадали хвилиною мовчання. Слова ,прочитані учнями про долю українців, проникали до сліз. Не менш зворушливими були пісні.

На завершення діти написали побажання для українців і прикріпили їх до карти України.

Дякуємо 9 класу та класному керівнику!

Також на протязі тижня була проведена виставка плакатів «Україна – територія гідності та свободи» та проведені заочні подорожі «Вулицями майдану Незалежності»

 

 

23.11.2018 | Aдмін | Читати далі

День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу  у нашому закладі був проведений виховний захід. Дякуємо усім учасникам та шкільному психологу за змістовно проведенний захід.

23.11.2018 | Aдмін | Читати далі

" Осіння веселка краси"

15 листопада у 2 класі відбулося свято осені. Це була феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Дякуємо 2 класу і класоводу за чудові емоції та гарну виставу.

23.11.2018 | Aдмін | Читати далі

Заголовок новини

14 жовтня в Україні відзначали  Покрову Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення УПА та День захисника України.

Вшановуючи українські традиції, 12 жовтня у нашому закладі відбулося свято до Дня захисника України. Протягом дня лунали вітання та щирі побажання нашим хлопцям, вчителям та працівникам школи. 
Дівчатка під керівництвом Тетяни Вікторівни, вчителя образотворчого мистецтва, робили своїми руками вітальні листівки учасникам АТО.

Здобувачі освіти 8-А класу з класним керівником Сундуковою Ю.І. привітали наших шкільних захисників теплими словами, щирими піснями та флешмобом.

.

 

В усі класах було проведено змагання на фізичну витривалість.

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну. Дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО.  І зичимо швидше повернутися живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!

З Днем захисника України!!!

 

19.10.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190