Головна » Новини

Новини

День інваліда

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими фізичними можливостями, що потребують захисту та підтримки. Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей, це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії. Проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав та благополуччя.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність дарувати інвалідам радість та увагу. Учнівський колектив Деребчинського ОЗЗСО І-ІІІ ст.  вшанував  дітей з особливими освітніми потребами нашого закладу , подарувавши їм теплі слова та солодкі подарунки.

День інваліда це той день, який  наголошує, що вияв уваги, турботи та розуміння людей з обмеженими можливостями, є незаперечним пріоритетом для влади та суспільства.

04.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Конкурс

У листопаді Шаргородський дитячий будинок творчості проводив конкурс "Еко-мода". У якому наш заклад взяв участь.Моделі Пахольчак О.В. та Рудик І.Р.. Дякуємо за виготовлення костюмів Пахольч Т.В. та Сундуковій Ю.І.

02.12.2020 | Aдмін | Читати далі

НАЙРОЗУМНІШИЙ

24 листопада учитель біології провела з учнями 8 класу гру "Найрозумніший". Учні були зацікавлені, задоволені та приємно вражені проведеною грою.

02.12.2020 | Aдмін | Читати далі

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

23 листопада у нашому закладі відбувся виховний захід " Гідні творять майбутнє". Здобувачі освіти 10 класу із своїм класним керівником на високому рівні провели захід. Дякуємо їм за змістовну, доступну та повчальну інформацію.

02.12.2020 | Aдмін | Читати далі

Осінній вернісаж

Кажуть, що осінь – це сумно, постійно йдуть дощі, похмуро…Не вірте, друзі! Осінь по-своєму прекрасна і чарівна. Вона дарує душі щедрість, серцю – тепло від спілкування, вносить в наше життя неповторну красу.

Ми дякуємо цій чудовій порі, що зібрала нас на свято «Осінній вернісаж», яке підготували учні 6 класу з класним керівником Стойко О.С. і провели 13 жовтня.

Свято допомогло привернути увагу дітей до краси осені, виховати гостинність, щедрість та щирість, естетичний смак.

Всі присутні отримали заряд бадьорості і масу позитивних емоцій.

 

 

10.11.2020 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся!!!

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся!!!

У рамках проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек бібліотекарем Деребчинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Юніцькою Н.М., педагогом – організатором Сундуковою Ю.І., учителем образотворчого мистецтва Пахольчак Т.В. та учителями початкової школи було проведено ряд заході, присвячених читацьким інтересам учнів.

Заслуговують на увагу рейди « Книга для бібліотеки», «Книга в дарунок учасникам АТО», конкурси «Мій улюблений казковий герой ( малюнки)», «Моя закладка до книжки» (вироби з паперу) та інші.

За матеріалами конкурсів в навчальному закладі проходила виставка учнівських робіт.

Учні 5-11 класів були учасниками анкетування «Найкращий читач». Визначено 22 учні-переможці даного анкетування.

Усім учасникам конкурсів було вручено подяки, подячні листи, грамоти та пам’ятні знаки переможців.

10.11.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190