Головна » Новини

Новини

День довкілля

12 і 13 квітня в Деребчинській школі було проведено весняну акцію присвячену Дню довкілля. В акції взяли участь учні усієї школи, техперсонал та вчителі. Під час якої було прибрано парк та територію навколо ставка та пам’ятника. Попрацювали всі дружно і добросовісно. За що дирекція школи висловлює подяку. Але всім потрібно запам’ятати: « Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Рух заради здоров’я

Щороку 7 квітня в Україні відзначається «Всесвітній день здоров’я». З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, в Деребчинській школі було проведено фестиваль ранкової зарядки під керівництвом вчителя фізкультури Шастуна Миколи Євгеновича. Між 6 і 7 класами вчитель фізкультури Слойко Микола Григорович провів веселі старти, де перемогу здобула дружба. А з початковими класами педагог організатор Сундукова Юлія Іванівна провела танцювальний флешмоб.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Світова слава Кобзаря

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає та шанує людство. До них належить й ім’я великого українського поета Т.Г.Шевченка, якого шанує увесь світ. Його шанують і учні Деребчинської школи. Кожної весни у Шевченківські дні проводяться заходи, які возвеличують ім’я поета. Ось і цього року учні разом з учителями заочно пройшли весь життєвий шлях Тараса, під час якого учні 6-а класу виконали пісню «Зоре моя вечірня». Тешебаєва Дінара, Наумчак Аліна та Савенко Ліля читали твори. А Фурман Світлана і Юніцький Стас підготували сценку «Дитинство Тараса» роки проходять, а пам'ять залишається вічною.
02.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Математичний конкурс "Кенгуру"

16 березня 2017 року в Деребчинській СЗШ відбулось урочисте відкриття Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» . Звучали слова: «У нас сьогодні справжнє свято, Бо «Кенгуру» приніс нам радо Завдань і прикладів багато….». Були декламування віршів «Математика»-Вася Чорний,гуморесок «Розумна Люда»-Рудик Настя. Сценка «Екзаменатор»-Колодчук Богдан, пісень про математику Звучали слова «Австралійська кенгуру-ми з тобою схожі!Ти носиш сумку на собі,як ми ранець на спині,з дому аж до школи!»У конкурсі «Кенгуру» прийняли участь 48 учнів, які з задоволенням розв’язували задачі логічного змісту Учасники конкурсу «Кенгуру» А закінчилось свято словами: Кенгуру-це конкурс класний! Розвиває розум власний Всі задачі ми роз`вяжем Кенгуру ми допоможем! Шлях до школи з ним проложим «Кенгуру» всіх нас єднає До навчання залучає!
20.03.2017 | Aдмін | Читати далі

День пам"яті Героїв Небесної Сотні

104 юних хлопців, чоловіків і жінок вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям.

Сумно і боляче. Хто б міг подумати, що в 21 столітті після всього, що пережила наша держава, все повториться знову.

20 лютого всі учні і вчителі Деребчинської СЗШ на уроці Пам"яті віддали шану тим, хто "положив серце й душу за нашу свободу"

Дякуємо вам, Герої України!

Ви назавжди залишитесь у наших серцях.

Вічна пам"ять і вічна слава Героям!

Слава Україні!

Героям Слава!

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі

Той пекельний Афганістан

Майже 30 років минуло з того дня, коли останній радянський солдат залишив територію Республіки Афганістан.

Таке не забувається ніколи. 15 лютого, в середу, волонтери Деребчинської СЗШ вітали віршованими творами воїнів - афганців та бажали мирного неба, міцного здоров"я і багато років життя.

06.03.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32
Всього новин: 190