Головна » Новини

Новини

Осінь у школу в гості завітала

У рамках тижня «Мелодія осені!» в школі  проходила виставка робіт «Барвисті дари рідного села». В індивідуальному заліку переможцями виставки в номінації «Вироби з природнього матеріалу» стали учні: Бертов Дмитро (2 клас) –І місце; Рудик Юліана (4 клас) – ІІ місце; Бабій Іванна(1 клас)  –ІІ місце; Бабій Коля(6-б клас) – ІІ місце; Єрмакова Анастасія (1клас)- ІІІ місце; Снігур Карина (1 клас) – ІІІ місцеПереможці колективних осінніх композицій:  робота учнів 9 класу – І місце; роботи учнів 5 і 10 класів – ІІ місце; роботи учнів  6-а і 7 класів – ІІІ місце.У номінації «Аплікації з природнього матеріалу» переможцями  стали учні: Гарматюк Радіон (2 клас) – І місце;Гарматюк Едуард (2 клас) – І місце; Колодчук Олександр (2 клас) – ІІ місце; .Вихристюк Анна (3 клас) –ІІ місце; Бабій Коля (6-б клас) -  ІІ місце Колодчук Олександр (2 клас) – ІІІ місце.У рамках тижня «Мелодія осені!» в школі було також проведено конкурс малюнкі «Малюємо прекрасну осінь» ( 07.10.) Вітаємо переможців художнього  конкурсу:  Степанюк Карину (3 клас)-І місце; Лапшину Дарину (2клас) – І місце; Семенюк Маргариту (2 клас) –ІІ місце; Наумчака Владислав (4 клас) – ІІ місце!; Вихристюк Анну (3 клас) –ІІІ місце; Череватого Ярослава (3 клас) – ІІІ місце; Колодчука Олександра (2 клас) – ІІІ місце.Дирекція школи та актив  ради шкільної республіки «ТЕМП» дякує учням  за участь у проведенні  заходів у рамках тематичного тижня «Мелодія осені!», який проходив  у школі з 03  по 07 жовтня 2016року  під девізом:                                                                                               

Всі шанують осінь

За ошатну вроду-

          Урожай з садів та поля

                Здавна вона  несе народу.

 

10.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Вибори в школі

Учнівське врядування нашої школи складається з трьох напрямків: молодші школярі мандрують країною Добрика, учні 5-7 класів входять до шкільної організації "Червона калина", а старшокласників обєднує організація "ТЕМП"(талановите ерудоване молоде покоління).На початку вересня кожного навчального року в школі обирають лідерів шкільних організацій. Цього навчального 2016 - 2017 року на пост очільника оргпнізації "Червона калина" подали свої кандидатури 6 учнів. Керівниками шкільної республіки ТЕМП виявили бажання бути 4 учнів. Слід зазначити, що кандидати на посаду керівника шкільної республіки для старшокласників проголошували свої передвиборчі програми перед учнями та вчителями. Традиційно у шкільних виборах беруть участь не лише учні, а й вчителі школи. За підрахунками голосів виборчої комісії до складу якої входили учні 11 класу , шкільними лідерами стали:

Огороднік Інна (6-а клас) керівник організації"Червона калина"),Тешебаєва Дінара (9 клас) президент шкільної республіки ТЕМП.

06.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Зустріч з воїнами АТО

Війна в Україні - це горе цілого народу. Це біль і страждання. Страшно те, що війни завжди супроводжуються смертями безневинних людей. Вони нікому не потрібні та вони були і є в усі часи на планеті Земля. Українці не мають бажання воювати, але вимушені це робити в імя кожного з нас, в імя України. Солдати, які побували в зоні АТО, пройшли пекло тієї війни. Вони заслуговують на повагу і шану. Саме з цією метою в школі було організовано зустріч учнів одиннадцятикласників із воїнами - односельчанами - учасниками АТО: Дороніним Олександром Сільвестровичем, Слободяном Віталієм Володимировичем, Моргуновим Олександром Михайловичем. Зустріч проходила в шкільному музеї Бойової Слави. На цей захід також завітав сільський голова Галайко Федір Феодосійович. Ведучими цього почесного дійства були Віртова Марина та Галайко Максим. Свої авторські поезії присвячені землякам - воїнам, прочитала учениця 8 класу Наумчак Аліна. Із відомостями про бойовий шлях своїх батьків, воїнів АТО, ознайомили присутніх учасниці 11 класу Дороніна Анастасія та Слободян Аня. Класний керівник 11 класу Погорецька Надія Григорівна разом з учнями подякували воїнам за те, що виконували почесну місію на Сході України в зоні АТО та вручили обереги на згадку.

06.10.2016 | Aдмін | Читати далі

Перше вересня -День знань

Саме першого вересня 2016 року школа радо приймала до своїх лав наймолодших учнів - двадцятеро першокласників. Найстарші учні школи одиннадцятикласники подарували першачкам дарунки та провели урочистий ритуал прийняття маленьких друзів до шкільної родини. На святі були присутні гості : сільський голова Галайко Федір Феодосійович та представник партії "Свобода"Ющишен Роман Миколайович. Гості завітали на урочистий захід до шкільної громади теж із подарунками.Ведучими святкового вересневого дійства були учні - восьмикласники: Мацьків Віталіна та Семенюк Віталій.Право внесення урочистої варти та винесення Державного прапора України було доручено козакам нашої школи - Завальнюку Вадиму,Кардашу Владиславу. У добрий час, школярі Деребчинської школи! Нехай вам усім щастить у новому 2016 - 2017 навчальному році!

26.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Ексурсія у м.Вінницю

У квітні 2016 року в Деребчинській СЗШ I-III cтупенів, за ініціативи директора школи Остапенка С.Г., було організовано проведення місячника збору макулатури.За обіцянкою директора школи учні, які здали більше 10 кг. макулатури мали бути нагороджені безкоштовною екскурсійною поїздкою до м.Вінниця.Директор школи слова дотримав! Учні переможці по збору макулатури 14 червня їздили на екскурсію до м.Вінниці.До екскурсійного маршруту ввійшли відвідування краєзнавчого музею та музею мистецтв.Побували діти в обласному зоопарку та на атракціонах дитячого майданчику, які розташовані біля знаменитих вінницьких фонтанів.Супроводжували учнів під час екскурсій заступник директора з ВР .Юніцька Н.М., практичний психолог Стойко О.С., медсестра Копайгородська С.В.Учні екскурсією були дуже задоволені! 

23.09.2016 | Aдмін | Читати далі

Пришкільний англомовний загін

 З 30.05. по 12.06.в школі працював англомовний загін з денним перебуванням учнів.У роботі загону взяли участь 18 учнів 4-6 класів. Мовним тренером загону працювала учитель англійської мови Мельник Людмила Петрівна. Помічником мовного тренера була педагог- організатор Сундукова Юлія Іванівна. Для учнів англомовного загону були організовані екскурсійні поїздки в село Семенівка на дитячий спортивно - розважальний майданчик та на Йосафатову долину -  історично - релігійну святиню.У роботі загону взяла також участь практичний психолог Стойко Олена Сергіївна, яка проводила з учнями тренінги та години спілкування. Спортивним керівником загону був учитель фізкультури Кушнір Василь Федорович. За допомогою компютерних технологій учні мали можливість "подорожувати" країнами Англії, виконувати різноманітні завдання, створювати малюнки, та грати в ігри. Керував цією справою учитель інформатики Сідлецький Петро Казимирович. Найбільш вражаючим було заняття "Рольові ігри", які провела мовний тренер з учнями в заповідній парковій зоні, яка знаходиться біля школи. Під час періоду роботи англомовного загону методичну допомогу педагогам - працівникам надавала заступник директора з виховної роботи Юніцька Наталя Миколаївна.Учням перебування в загоні сподобалось. Вони збагатились новими знаннями з англійської мови та отримали позитивні емоції від розваг та екскурсійних поїздок, які для них організовували працівники загону.

 

10.06.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 «31» 32
Всього новин: 190