Головна » Новини

Новини

А у нас вареники!!! 25 листопада 2016 р. – свято в школі.

Вареники – традиційна улюблена страва українського народу. Полюбляють вареники й учні 4 класу. Саме четвертокласники нашої школи разом із класоводом Яцишеною Галиною Анатоліївною організували проведення свята, присвяченого вареникам. Це свято можна сміливо назвати об’єднанням родинного кола : батьки,  бабусі, дідусі, діти та онуки. Саме ці найдорожчі люди були присутні на святі. Направленість заходу: Україна і родина , це найбільша цінність життя кожної людини. А ще вареникам відводилось важливе місце на святі. А як же без них, улюблених смачних із різними на чинками! Співали, танцювали, сценки ставили, вірші промовляли, гуморески розповідали. І все про них красивих, про чудові вареники. А на закінчення свята батьки пригощали всіх присутніх смачними варениками з різними начинками, а учні подарували  сувенірні вареники, які виготовили власноруч. Четвертокласники молодці! Свято українських вареників вдалося їм на славу!

26.12.2016 | Aдмін | Читати далі

День гідності та свободи

21 листопада – знаменний день, який приурочений подіям Євромайдану. Протести волевиявлення українського народу розпочалися саме цього дня. Київський Майдан 2013 – 2014 – го року вписав трагічну сторінку до світової історії. До цієї знаменної дати – Дня Гідності і Свободи – в школі проводився круглий стіл « Героїка буремних подій Майдану», у якому взяли участь учні 8 – 11 класів. Відповідали за інформування про національно – патріотичних протестів учні 8 та 9 класів. Їхні виступи супроводжувалися показом відео презентації  героїчних подій. Пам'ять про загиблих на Майдані вшанували хвилиною мовчання. Девізом круглого столу стали слова 
Герої України не вмирають
У памяті завжди вони живуть.
25.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Вдячні учням

1 жовтня у світі відзначався Міжнародний день людей похилого віку. З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління людей в школі проходила акція "Скринька добра". За зібрані кошти були закуплені солодощі для мешканців Тиврівського будинку - інтернату, у якому проживають люди похилого віку. 01.10.2016 р. візит до цього закладу здійснили такі учні нашої школи: Серветник Анастасія (7 клас), Мусятовський Дмитро (6-а клас),Поліщук Анастасіія (6-а клас). Супроводжувала учнів під час цієї поїздки практичний психолог школи Стойко Олена Сергіївна. Учні школи підготували також невеличку концертну програму з якою виступили перед глядачами в Тиврові. Приємно, що на імя директора школи Остапенка С.Г.  надійшла ось така подяка: висловлюємо щиру вдячність учням, батькам та педагогічному колективу школи с. Деребчин Шаргородського району Вінницької області за теплі привітання мешканців нашого закладу з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та надані їм солодкі дарунки. Дякуємо за увагу до проблем людей похилого віку, які проживають у нашому закладі та за виховання підростаючого покоління на засадах добра, співчуття та милосердя. Щиро бажаємо Вам міцного здоровя, успіхів на педагогічній ниві, а дітям відмінних оцінок та знань.

 

14.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято осінньої краси

4 листопада 2016 року п’ятеро учениць – старшокласниць нашої школи виборювали почесне звання «Міс Осінь школи».  Дівчата змагалися в таких номінаціях : Візитка, «Етикетні тести», захист осіннього букету, конкурс «Таланти та захоплення», конкурс осінніх костюмів та показували свою акторську майстерність у вигляді завдань пантомімою. Усі учасниці осіннього конкурсу відзначилися красою та незвичайністю, творчим креативом. За рішенням журі перемогу здобула учениця 8 класу Наумчак Аліна. «Міс Глядацьких симпатій» стала Тешебаєва Дінара(9 клас). Дівчата –красуні отримали ще й такі номінації – нагороди : Шпак Юлія (9клас) – «Міс Граціонізність». Вихристюк Крістіна (8 клас) – « Міс Скромність». Чорна Юлія (11 клас) – «Міс Привабливість». Тешебаєва Дінара ( 9 клас) – «Міс Чарівність». Наумчак Аліна (8 клас) – «Міс Талановитість». Ведучими конкурсу осінньої краси були учні 10 класу: Просянюк Антоніна та Костенюк Денис. Учні школи Фурман Світлана (9 клас), Чубатюк Мар’яна(9 клас), Галайко Максим (11 клас), Просянюк Антоніна (10 клас),  Поліщук  Анастасія (6 клас) у підтримку учасниць конкурсу подарували глядачам художні номери – пісні та сценку. Під час святкової програми дівчата – конкурсантки та глядачі вітали гостя школи, колишнього випускника, тепер солдата Карука Івана, який прийшов у відпустку із зони АТО. Вітаємо учасниць конкурсу осінньої краси і щиро дякуємо за підготовку та участь у цьому заході. Бажаємо подальших звитяг та перемог!!! 

14.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Подорожі визначними місцями України

Жовтень 2016 відзначився для учнів Деребчинської СЗШ I-III ступенів багатством екскурсійних поїздок по визначних місцях України. У чотирьох екскурсійних поїздках взяли участь  99   учнів.Екскурсії для учнів організували вчителі, які в школі виконують обов’язки класних керівників:
Кушнір Олег Іванович, Фурман Тетяна Борисівна, Сундукова Юлія Іванівна, Сімченко Людмила Анатоліївна.Під час проведення екскурсійних поїздок учнів супроводжувала медсестра школи Копайгородська Світлана Василівна.Крім вищезгаданих учителів – організаторів  екскурсій з учнями, до мандрівок визначними місцями України долучилися ще четверо вчителів –  предметників.Перша екскурсійна подорож, яка відбулася 01.10., була в Уманський заповідник «Софіївка»(Керівники – Фурман Тетяна Борисівна та Кушнір Олег Іванович)
Під час другої поїздки ( 02.10.), учні мали можливість відвідати красиві та неповторні місця Київщини: гідро - ландшафтний комплекс «Буки» та парк «Олександрія».(Керівник – Сундукова Юлія Іванівна).Останні дві поїздки( 14.10. та  21.10)були організовані учителем художньої культури Кушніром Олегом Івановичем та вчителем  історії Сімченко Людмилою Анатоліївною до м. Камянець  – Подільського та Хотинської фортеці з метою збагачення учнів історико  – культурними здобутками українського народу доби козаччини.
Дирекція Деребчинської школи щиро дякує вчителям за організацію екскурсійних поїздок теренами  України, які сприяли вихованню в учнівського загалу  засад любові до рідної країни, збагатили їхній світогляд та залишаться надовго гарною згадкою в пам’яті дітей і відповідали виховному напряму Державної концепції національно - патріотичного виховання .

                                                                                     
01.11.2016 | Aдмін | Читати далі

Свято" Доземний уклін освітянам "

Традиційно в Україні в першу неділю жовтня відзначають свято освітян. Напередодні свята 30 вересня в Деребчинській школі відбувся урочистий концерт "Доземний уклін освітянам" , який проводили учні 11 класу. Ведучими свята були Ковальчук Іванна і Серветник Ігор. На святі були присутні учителі, технічні працівники та батьки , учні 11 класу. Свято було побудоване нетрадиційно, із показом жартівливих інсценівок. Мета заходу була: у доступній формі донести до свідомості учителя, що він, учитель з великої літери. Учні подякували освітянам за жертовну працю, за віру в учнів і подарували освітянам троянди.

17.10.2016 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 «30» 31 32
Всього новин: 190