Головна » Новини

Новини

Вшанували освітян

У першу неділю жовтня в Україні щорічно вшановують освітян. У нашій школі до цього дня було проведено урочисту лінійку, на якій вручили подячні листи технічним працівникам школи за сумлінну працю. Також лунали слова подяки і вчителям. Учні 11 класу презентували себе в ролі вчителів у 3-8 класах, проводячи з учнями уроки. Родзинкою цього дня став урок пошани в учительській для педагогів школи, який провели одинадцятикласники. Урок був гарно спланований, учні достойно справилися із завданнями, які поставили перед ними організатори дійства – заступник директора з В.Р. Юніцька Н.М. та класний керівник Байдацька С.Б.

Слава освітянам Деребчинської школи! 

 

14.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Cемінар в Деребчинській СЗШ І-ІІІ ступенів

05 жовтня в Деребчинській СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з Н.В.Р. шкіл Шаргородського району на тему : « Реалізація можливостей професійного спілкування педагогів навчального закладу, що сприяє творчому педагогічному пошуку, засобами організації нетрадиційних форм методичної роботи»

Семінар пройшов злагоджено, у атмосфері творчості та взаємозв’язку вчителів школи і заступників   директорів з навчально – виховної роботи. За планом семінару були проведені наступні заходи : відвідування уроків заступниками та ділова гра «Інтелект – кафе». Творчий учитель + творчий учень = сучасна школа».

 Конструктивно в науковому пошуку завідуюча РМК Гуменюк В.А. провела із заступниками директорів нараду, матеріали якої сприятимуть у подальшому вирішенню навчальних засад та завдань у школах району.

В цей день в Деребчинській школі проходили виставки учнівської та вчительської творчості :

-         «Світ творчості випалювання»

-         «Лялька  - мотанка – берегиня роду»

-         «Осіння краса квітів»

-         «Умілі руки»

-         «Картинки – творчість учителя Тетяни Пахольчак»

Організація виставок – це підтвердження вимог шкільної освіти, яка базується на основі, що навчальна діяльність має бути тісно пов’язана з позакласною та виховною роботою.Проведення семінару сприяло підвищенню ефективності роботи як вчителів так і заступників директорів шкіл району. 

12.10.2017 | Aдмін | Читати далі

Вибори в школі

Вибори пройшли чесно і прозоро, без фальсифікацій. Учні та вчителі брали участь у виборах президента шкільної республіки ТЕМП. За результатом голосування президентом знову стала Тешебаєва Дінара, учениця 10 класу. Шкільне обєднання «Калинове гроно» очолила учениця 7 класу Поліщук Анастасія.

Вітаємо керівників учнівського самоврядування!

 

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Школа вітала олімпійців

У рамках Дня фізкультури і спорту, який святкується щорічно в другу суботу вересня в школі був проведений олімпійський тиждень. Відкриття тижня зробив полковник у відставці, вчитель ветеран Шастун М.Є. Він цікаво і змістовно розповів учням про започаткування і проведення олімпійських ігор. Загальношкільний урок здоров’я сподобався всім. Зарядка додала учням позитиву та гарних емоцій. «Біг – це сила» - під таким девізом учні 1-11 класів взяли участь у шкільному забігу на дистанцію 100 м. А ще учні нашої Деребчинської школи представляли навчальний заклад на змаганнях легкоатлетичного кросу в м. Шаргород і показали непогані результати.

17.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Перший дзвіночок - свято усієї школи

Літо відсміялося за гаями,

Віддзвеніло росами й дощами,

Добрий день, наша найкраща Деребчинська школо,

Ти для нас найрідніша і мила, як ненька,

Ми ніколи не зрадимо ім’я твоє !

 

01 вересня 2017 року в школі відбулося величне дійство під назвою « Першо вересень дітей вітає зі святом». Цьогоріч першовересневий день привітав у школі 213 учнів. З них 13 одиннадцятикласників та 19 першокласників. Цей день був важливим як для першокласників, так і для учнів 11 класу та для всіх учнів школи. Найстарші учні школи після урочистої лінійки запросили на свій перший урок батьків. Віддали їм шану вдячності та поваги, під час проведення родинної зустрічі. Наприкінці уроку батьки подарували своїм дітям ангели – обереги. Гарну традицію започаткували наші одиннадцятикласники: посадили біля школи калину. Альона Степанюк, учениця 11 класу, про це промовила: «Щоб шкільному роду не було переводу сьогодні ми, учні – випускники, на згадку про наш клас посадили калину біля школи. Най росте вона як символ пам’яті про нас, символ краси, символ любові, до рідного краю, до нашої прекрасної неньки – України» Пролинуть вишитими рушниками шкільні роки і першокласники 2017 року теж посадять біля школи свій калиновий кущ.

Нехай щастить у новому навчальному році всім працівникам школи та учням!

Злагоди, добра, миру та здоровя!

 

 

 

12.09.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

12.06 День одинадцятий

Останній день у загоні розпочався із вручення сертифікатів  учням -  учасникам англо – математичного загону «Зорецвіт» за участь у роботі та співпраці з учителями. У цей день школярі мали можливість побувати  на Йосафатовій долині. Ця екскурсія всім сподобалась і запам’ятається надовго.

12.06.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 «25» 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190