Головна » Новини

Новини

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

31.05. День третій.

        У мовно-математичному загоні «Зорецвіт»  ми досить чудово проводимо свій час. Цей день мені  сподобався найбільше. Він розпочався із веселої музичної зарядки на англійській мові. Першим заняттям в нас була математика, яке з нами провела Осадчук Людмила Михайлівна. Нас поділили на дві підгрупи і задавали нам математичні запитання. Наша команда під час цієї вікторини перемогла. А нагородою за перемогу були смачні цукерки, якими нас пригостила учителька.

    Потім у нас був вільний час. Ми грали в гру із м’ячем «Вибивайло». Конкурс малюнку на асфальті нам теж дуже сподобався. Організувала проведення цього конкурсу Сундукова Юлія Іванівна. На наступний рік я теж хочу відвідувати такий пришкільний загін. Дякуємо організаторам за чудове дозвілля! 

Огороднік Інна, 6-а клас.

 

 

07.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

 30.05 День другий.

Розпочався день із ранкової зарядки, яку ми проводили по черзі,  показуючи фізкультурні вправи. Ще нам роздали побажання, які ми писали своїм друзям по загону. Нам дуже сподобався математичний конкурс «МУДРА МАКІТРА», який провела учитель Остапенко Ніна Олексіївна. Конкурс був класним та захоплюючим. Ще ми в цей день грали в спортзалі в баскетбол. Для нас організували веселе музичне заняття з піснями та танцями. Наприкінці нашого перебування в загоні ми написали побажання своїм друзям та провели смайликове оцінювання.

Мусятовський Дмитро, Муляр Богдан, 6-а клас

 

06.06.2017 | Aдмін | Читати далі

Робота пришкільного англо-математичного літнього загону Деребчинської школи «Зорецвіт» очима учнів.

29.05. День перший.

Усім доброго дня! Наш загін називається «Зорецвіт». До його складу входять дві підгрупи учнів із 5-7 класів. Я староста першої підгрупи. Мій заступник Чубанова Наталія. Наша підгрупа відповідальна, наполеглива, дружна та дисциплінована. Перший день в загоні розпочався із вступної бесіди про дотримування правил безпеки життєдіяльності. Учителька Байдацька Світлана Болеславівна провела з нами заняття з англійської мови. Заплановано в загоні також вільний час для ігор та розваг. У цей день ми мали можливість переглянути цікаві мультфільми. Наприкінці старости підгруп оцінили всіх учасників символічними балами у вигляді смайликів. Мені сподобався перший день перебування в загоні. З нетерпінням чекаю наступного дня, адже цікаво дізнатися, які конкурси та заняття в нас будуть. 

 

 Поліщук Анастасія, 6-а клас 

06.06.2017 | Aдмін | Читати далі

У світі цікавої математики

 11 травня 2017 року в школі інтересно – захопливо  на науковому рівні пройшла вікторина в 7 класі на тему: « У світі цікавої математики». Організувала проведення вікторини учитель математики Фурман Тетяна Борисівна. У грі взяли участь дві команди. Із конкурсними завданнями вікторини «Розминка», «Роздуми», «Брейн – ринг», «Хто швидше», «Калькулятор», «Логіка» справилися обидві команди успішно. Учні для себе засвоїли вислів М.В. Ломоносова : «Математику вже тому вчити треба, що вона розум до порядку приводить. І це, дійсно, так!»

25.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Тиждень психології

Ще багато таємниць Всесвіту людської душі належить вивчити дивовижній науці психології.

Психологія – наука дивовижна,

Душу людини вивчає,

Тайни її розкриває.

В школі з 24.04. по 28.04 проходив тиждень психології, проведення якого організувала практичний психолог Стойко О.С. ЇЇ помічниками були учні 7 класу : Качуринець Іван, Серветник Анастасія, Ктоян Аліна, Юрченко Ліза, Куцолабська Тетяна та Гончар Ангеліна. Помічники справно допомагали Олені Сергіївні у всьому і лінійку – відкриття провели, і акції «Афоризми», «Мудрі повчання», «Поділись щастям», «Паркан відвертості» провели. Родзинкою тижня став конкурс малюнків на тему «Моє майбутнє». У цьому конкурсі взяли участь учні 1-4 класів. Головне те, що за участь у конкурсі були нагороджені всі учні – учасники, а переможцям було вручено солодкі призи. Не забула психолог і про своїх помічників. Їм теж вручила нагороди. Запам’ятається цей тематичний тиждень учням школи тим, що психологія – це наука, яка вивчає внутрішній Всесвіт людини, її мислення, пам'ять, уяву, емоції і почуття, здатність до спілкування, темперамент, характер, здібності.

Давайте будемо пізнавати істину свого буття, вивчаючи таємниці психології.

25.05.2017 | Aдмін | Читати далі

Величні жінки- математики

Цікаво та змістовно в атмосфері величності, доброзичливості, щирості та математичного гумору пройшло свято, приурочене до Дня матері, «Величні жінки- математики». Леймотивом свята стали слова: « О жінко, - ти богиня на Землі». Під супровід класичної музики на фоні відеопрезентації звучали розповіді учениць –дев’ятикласниць про визначних жінок, які відкривали таємниці точної науки в минулому: Іпатію, Емілію дю Шатле, Марію Аньєзі, Софію Жермен, Софію Ковалевську та інших. Приємно зацікавили та вразили глядачів і конкурсні завдання, учасниці яких учениці 9 класу Фурман Світлана, Куцолабська Анастасія, Сафронюк Іванна, Дідур Світлана продемонстрували школярам свої математичні здібності, у змаганнях: вирішення задач кулінарного змісту; конкурс вправних математиків, який проводився учасницями із зав’язаними очима; конкурс на краще виконання пісень із числівниковим змістом та конкурс «Математичний черевичок». Мали змогу розважитися і вболівальники у конкурсі «Математичний рибалка». Ведучі святкового дійства Тешебаєва Дінара та Осадчук Богдана вручили всім учням, учасникам заходу, сертифікати якості знань. Цей захід став яскравою сторінкою в житті шкільної родини нашої школи.
12.05.2017 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 «27» 28 29 30 31 32
Всього новин: 190