Головна » Новини

Новини

День працівників освіти

Один з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.
5 жовтня в нашому заклад відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи, де їх зустрічав 11 клас і вітав приємними словами. 
Після уроків вчителі зібрались у актовій залі, та насолоджувались святковим концертом, який для них підготував 11 клас (класний керівник -Остапенко Н.О). 
Отже, дорогі вчителі, ще раз вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Від імені ваших учнів бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

19.10.2018 | Aдмін | Читати далі

День миру

До дня миру здобувачі освіти 1-4 класів провели стріт - арт на асфальті крейдою. Діти отримали масу емоцій та задоволення, а також висвітлили тему миру у своїх малюнках.

09.10.2018 | Aдмін | Читати далі

День фізичної культури та спорту

До дня фізичної культури і спорту були організовані спортивні змагання "Старти надії". взяли участь 7 і 9 класи. Перемогла дружба.

09.10.2018 | Aдмін | Читати далі

НУШ в 1 класі

1 вересня 2018 року стартувала нова українська школа (НУШ). Першачки разом з класоводом Венцковською Оксаною Вікторівною в оновленому приміщенні, з новим яскравим обладнанням розпочали навчання. 13 хлопчиків та дівчаток Деребчинського ОЗЗСО кожного дня розпочинають свою ранкову зустріч з гарним настроєм і великим бажанням навчатися. 

В добрий час Вам, "першопрохідці", гарних вам успіхів та чудового настрою!

21.09.2018 | Aдмін | Читати далі

Подарунок учням початкових класів

До 1 вересня учителі та дирекція закладу вирішили зробити подарунок учням початкових класів, особливо першокласникам. Вчителька образотворчого мистецтва Пахольчак Тетяна та техпрацівник закладу Степанюк Валентина розмалювали коридор початкових класів яскравими тематичними малюнками та картинами: тут і пори року і абетка, як українська так і англійська і календар погоди і герої мультфільфільмів і казок.Було використано більше 30 літрів фарби, яку закупив місцевий підприємець Коваль Микола Михайлович.Також велику допомогу надавали батьки та вчителі закладуДякуємо меценатам за добрі справи.Учням навчального закладу весело і цікаво навчатися у таких яскравих приміщеннях.Також Тетяна Вікторівна разом з класоводом 1 класу Венцковською Оксаною Вікторівною оформили стіни у приміщенні, де навчається 1 клас.І дітям і батькам дуже подобається.Реформу потрібно розпочинати із себе.В цьому переконалися педагоги і всі працівники Деребчинського опорного закладу загальної середньої освіти. 

06.09.2018 | Aдмін | Читати далі

Хто книги читає – той розум має

«Хто книги читає – той розум має» , - говориться в народній приказці. І це, дійсно, так, бо книга – джерело знань. Без читання книг людині, а тим паче дитині, не обійтися, бо це розвиток, це рух вперед, це здобуття досвіду життя.

Саме з метою збагачення новими знаннями та враженнями завітали до Деребчинської   сільської бібліотеки школярики-читачі, які перебували в пришкільному літньому англо-українознавчому загоні «Веселка». У дарунок принесли  газету «Деребчинський вісник»,  яка була представлена на 5 обласному медіа-конкурсі шкільних газет і ввійшла в число кращих дитячих  газет Вінниччини.

Дітки уважно вислухали відомості про хранительку мудрості – бібліотеку, про значення книги,  про те скільки титанічної праці потрібно вкласти як письменникам, так і видавцям, щоб книги побачила світ; познайомилися  із правилами для читачів.

Цікавим елементом учнівського візиту була мандрівка бібліотечною залою. Школярі із цікавістю та захопленням вибирали книги для читання. Для багатьох з них вибір бібліотечної книги – це визначна подія:  вони вперше стали читачами сільської бібліотеки, з чим їх урочисто привітали вчителі –організатори екскурсії: Наталя Юніцьката Людмила Науменко.

Зацікавили маленьких відвідувачів  і виставкові експонати дитячих малюнків та виробів з бісеру, що були представлені в бібліотеці. Відвідали учні і краєзнавчу кімнату, яка розташована в одному приміщенні з бібліотечним відділом. Завершився візит двадцятьох учасників англо-українознавчого загону   Деребчинської   школи веселою дискотекою в клубі.

       Головним чинником вражень  від відвідин сільської бібліотеки школяриками було те, що в їхніх очах засяяли промінчики щастя, задоволення та вдячності.

                                                                Ольга Скорик, бібліотекар Деребчинської сільської бібліотеки

 

29.06.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 «22» 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190