Головна » Новини

Новини

Зустріч в школі

Нещодавно до нашої школи завітала  колишня випускниця, а нині журналістка  обласної газети «Правди сила» Слободянюк Мирослава. Мирослава – організатор багатьох благодійних  акцій,  а саме головне, що  вона просто хороша людина, яка з першого погляду вражає своєю щирістю  та відкритістю душі.  За  діяльність  у сфері благодійності  їй  присвоєно титул «Жінка Вінниччини -2017». Нещодавно вона презентувала свою першу книгу «Невидиме сонце». У невеличкій книжечці зібрано вірші та проза нашої землячки. Книга не має аналогів в Україні, бо,  крім українського варіанту, тут  представлено  ще  її поезії перекладені арабською мовою. Небайдужі люди можуть придбати книгу за символічну плату – 100 гривень. Кошти з продажу книги дівчина перераховує на рахунок хворої на ДЦБ  дитини.

Я вдячна Мирославі за те, що вона вміє робити світ кращим і навчаєцього й інших, за  змогу робити справи, які вселяють в серце доброту та надію.

Вихристюк Крістіна, 9 клас

 

 

04.06.2018 | Aдмін | Читати далі

Квіти- окраса життя

Весна – пора пробудження землі, пора краси і творчості. Саме творчість возвеличує людину. Нещодавно в нашій Деребчинській  СЗШ І- ІІІ ступенів під керівництвом учителя природознавства початкової школи, заступника директора  з навчально-виховної роботи Гуменюк Наталії  Анатоліївни проходив звіт творчого пошуково-дослідницького проекту  «Квіти –окраса життя».

Даний проект мав весняний настрій, але свій  старт розпочав у лютому, коли ще зима дарувала нам свої дива: хуртовини та заметілі. Учні малювали улюблені квіти, писали наукові роботи, із захопленням досліджували природу рідного краю, виготовляли аплікації, різноманітні  композиційно-квіткові сувеніри. До виконанняпроектних завдань долучилися  і батьки. Не з примусу, а заради творчо-естетичного задоволення допомагали вони дітям творити диво-експонати,  кожен з яких був красивим по- своєму.

  Презентація  виставки, яка була присвячена красі квітів, викликала подив та захоплення, бо вражала неповторністю та оригінальністю. А звідси й висновок: яка багата наша українська нація на таланти як дорослих, так і дітей!

Завершальним етапом проекту стало святкове дійство «Парад квітів біля школи». Концертна програма зібрала в шкільній актовій залі учнів, батьків та вчителів. Учні 3 класу  демонстрували  казково  у фантастично-космічній концертній формі життя земних квітів, їхні радощі і проблеми. Другокласники  вразили глядачів танцювальною композицією «Диво- квітка». Доповнювали святкову  програму презентації, приурочені квітам та дітям.

Велика праця була вкладена в реалізацію проекту, але  під час підведення підсумків вияснилося, що вона була  потрібною, бо спільні дії зблизили, об’єднали учнів, які, як і квіти, є окрасою життя та рідної школи.

Усі школярі, які  представили свої роботи на виставці,  отримали нагороду – диплом учасника проекту «Квіти-окраса життя». А на завершення святкової програми спільне фото на згадку про те, що потрібно відкривати серця для інших, творити дивовижні квіти і отримувати від цього насолоду.

 Галина Яцишена, учитель початкових класів

 

 

04.06.2018 | Aдмін | Читати далі

Ми – патріоти України

Добре діло  шкільного  рою « Курінь Богуна» Всеукраїнської військово- патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»).

Отаман рою  - Тешебаєва Дінара -  10 клас

Учасники рою:

Костенюк  Максим Васильович – 10 кл. , Венгрус Олена  Вікторівна  - 10 клас., Зеленюк Олександр Віталійович –  9 клас.  Семенюк Віталій  Валентинович  -  9 кл., Завальнюк ВадимОлегович   - 9 кл., Пяста Максим   Павлович  - 8 клас.,             Куцолабська Тетяна Вікторівна  - 8 клас.

Керівник   підготовки команди до гриучитель  фізкультури Слойко М.Г.

До представлення  Доброго діла  під час проведення районного етапу гри входили:

1.Конкурсна  робота екскурсоводів музеїв навчальних закладів  «Край, у якому я живу».Екскурсія в музеї Бойової Слави Деребчинської СЗШ  І-ІІІ ступенів (скорочений варіант).

2.Робота обласного історико-краєзнавчого конкурсу «Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого» «Мікроісторія  рідного села Деребчин». 

 Завершальний етап впровадження Доброго діла рою шкільної команди  «Курінь Богуна» в життя  - це висвітлення матеріалів  роботи на сторінках шкільної газети «Деребчинський вісник».

Бажаємо команді зростати, досягати  в подальшому кращих успіхів, пам’ятати  заповіт даний під час виступу  команди: «Ми – патріоти України, за волю і мир у рідній країні »

 

 

 

 

 

 

11.05.2018 | Aдмін | Читати далі

У кожній дитині сонечко

Майбутнє  України залежить від сьогодення, від того, який кадровий потенціал зможе  підготувати освітянська галузь, наскільки зможе відшліфувати грані обдарованості кожної дитини, щоб вона змогла в майбутньому повноцінно розкрити весь свій потенціал.

Найважливішим завданням школи, як зазначив великий педагог В. О. Сухомлинський, є розкриття  творчих та інтелектуальних  здібностей, талантів та обдарувань усіх вихованців.

Педагогічний колектив Деребчинської СЗШ І – ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на забезпечення підтримки різновидної обдарованості здобувачів сучасної освіти.

З цією метою, за сприянням учителів математики, української та іноземної мови, учні школи в 2017 – 2018 році стали учасниками республіканських інтелектуальних конкурсів:

-         математичного «Кенгуру» - 44 учні;

-         українознавчого «Соняшник» -  36 учнів;

-         іноземної мови «Puzzle» - 27 учнів.

Дані конкурси в освітньому закладі проводяться щорічно. Переважна більшість учнів, учасників цих конкурсів, являються переможцями як республіканського, так і регіонального рівнів.

     Цей  навчальний рік відзначений участю учнів школи в обласних конкурсах, куратором яких була заступник директора школи з виховної роботи Юніцька Наталія Миколаївна:

-         у Всеукраїнському заочному родинному конкурсі «Дідух» 

(Мацьків Віталіна – 9 клас, Мацьків Ірина – 11 клас);

-         у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів

«Край, у якому я живу» 

(Фурман Світлана – 10 клас, Тешебаєва Дінара – 10 клас);

-                     конкурсі історичних краєзнавчих робіт «Вінниччина:  славетні сторінки минулого»  (Кардаш Владислав – 9 клас,  Мартинова Вікторія – 9 клас, Фурман Світлана – 10 клас, Тешебаєва Дінара – 10 клас);

-         у 2 – му етапі Вінницького обласного дитячого літературного конкурсу на протипожежну тематику «Не жартуй з вогнем» ( Мацьків Ірина – 11 клас);

-                     у V Всеукраїнському  конкурсі есе  «Я – європеєць»  (Семенюк Віталій – 9 клас).  

       Переможцями районних олімпіад з навчальних дисциплін є наступні учні: Каспрович Анжеліка – ІІ місце з історії України (учитель - Сімченко Л. А.), Віртов Богдан – ІІ місце з фізики ( учитель - Остапенко С.Г.).

 

 За  організацію та проведення фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров`я » з нагоди Всесвітнього дня здоров`я  школа отримала від обласних спортивних організацій Грамоту.

  Переможні здобутки  районного рівня мають місце і за участь учнівських команд у різноманітних конкурсах виховного спрямування. Активною учасницею як районних, так і обласних конкурсів була учениця 10 класу, президент шкільного об`єднання  учнівського самоврядування «ТЕМП» (талановите ерудоване молоде покоління) Тешебаєва Дінара.  Дінара – духовно розвинена особистість, відзначається толерантністю, комунікабельністю, добротою, небайдужістю, активною ціленаправленістю. Ця тендітна дівчинка у Всеукраїнській  грі – змаганні «Сокіл» («Джура») – 2018 очолювала  рій шкільної команди «Курінь Богуна» , зі знанням військової справи марширування керувала хлопцями – козаками.

   «У кожній дитині сонце, тільки необхідно дати йому засяяти», - таке кредо сповідують педагоги школи.

Сонечками дитячої творчості були осяяні цьогорічні шкільні виставки учнівських виробів:

-         «Лялька – мотанка – берегиня роду»;

-         «Квіти – окраса життя»;

-         «Новорічна диво - ялинка»;

-         «Дивосвіт творчості випалювання» та різнотематичних образотворчих виставок.

      Кожна дитина є обдарованою особистістю, яку необхідно побачити, допомогти її розкритися та реалізуватися. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її європейський авторитет.

        Завдання педагогів полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти починаючи з найменших літ.

  

Заступник директора школи з виховної роботи Юніцька Наталія Миколаївна

 

 

10.05.2018 | Aдмін | Читати далі

Здоров’я – дорожче за золото.

 Квітень знаменний багатьма святами  як релігійного так і державного спрямування. Одне, як на теперішній час, з важливих свят є відзначення Всесвітнього дня здоров’я.  Найціннішим скарбом для кожної людини є її здоров’я. Купити здоров’я неможливо, тому його потрібно берегти і зміцнювати. Головним чинником зміцнення здоров’я є спорт, який додає наснагу і силу.

 З  метою покращення фізичної рухової активності школярів, пропаганди здорового способу життя,з нагоди пропагування  Дня здоров’я, яке  шанується на світовому рівні, в  Деребчинській  СЗШ І-ІІІ ступенів був проведений фестиваль «Рух заради здоров’я». Заходи спортивного спрямування, приурочені до цього дня,   в навчальному закладі  відбувалися щорічно, але фестиваль -2018 був особливим, нетрадиційним, багатим на спортивні активні різновидності.

Учні початкової школи мали можливість зробити фізкультурні вправи  під музичний супровід у вигляді цікавого флешмобу. Організатором цього дійства була педагог-організатор  Сундукова Юлія Іванівна.  Активно долучились до проведення фестивалю з різних видів спорту  і вчителі фізкультури.

 Ініціатором проведення рухових активностей  з елементами бігу  для учнів 7-б і 5 класів став учитель Шастун Микола Євгенович. Презентація ранкової зарядки та ігри –естафети з м’ячем  для учнів 9-11 класів  - це заслуга вчителя Кушніра Василя Федоровича. Цікаво, спортивно, із зарядом позитивних  емоцій  пройшли в школі змагання «Веселі старти» для учнів 6, 7-а та 8 класу під керівництвом учителя Слойка Миколи Григоровича.

Учителі школи надали можливість учням зрозуміти, що людина майбутнього – це людина здорова. Здоровий спосіб життя – це їхній правильний вибір. Коли людина здорова, то впорається з будь-якою справою. Здоров’я – дорожче за золото.

Заступник директора Деребчинської СЗШ І- ІІІ ступенів з виховної роботи Юніцька Наталія 

13.04.2018 | Aдмін | Читати далі

Свято весни, краси, жінки і любові

Під таким гаслом відбулася святкова концертна програма в школі, присвячена весняному жіночому Святу. Організаторами святкового дійства були учні 4 та 9 класів. Запросили на свято школярі матусь, бабусь, педагогів, технічних працівниць школи. Колоритною родзинкою серед інших художніх номерів стала вистава «Диканька» на новий лад, яку поставили учні – артисти 9 класу. Загалом атмосфера в залі була доброзичливою. Всі учні, учасники програми, молодці! Мету свята було досягнуто, а полягала вона в тому, щоб віддати шану жінці – матері. Вчительок пенсіонерів теж не обминули увагою. Привітали їх зі святом вітальними листівками.

19.03.2018 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 «23» 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Всього новин: 190